Strona Główna zespołu  |  Kontakt
O ZESPOLE

   Zespół muzyczny WEEKEND w obecnym składzie ( 4 osoby 2+2 ) istnieje od 1997 roku i posiada już duże doświadczenie w prowadzeniu i obsłudze muzycznej wszelkiego rodzaju imprez takich jak:

 • wesela i bankiety,

 • studniówki,

 • bale sylwestrowe,

 • bale karnawałowe,

 • dancingi,

 • imprezy firmowe,

 • festyny.

   Oferujemy Państwu szeroki i różnorodny repertuar utworów od standardów muzyki popularnej, filmowej, swingowej i jazzowej, granej głównie na początku imprez w trakcie posiłków tworząc przyjemną atmosferę, poprzez lekką muzykę taneczną poczynając już od lat 60, 70, następnie niezapomniane i wiecznie młode piosenki lat 80,90 aż do najnowszych utworów uznawanych ogólnie za hity - z ciągle aktualizowanymi nowymi utworami z list przebojów.

   Jedną z ważnych pozytywnych cech zespołu jest umiejętność doboru repertuaru do typu imprezy
i gustów publiczności tak aby publiczność pomimo różnego wieku dobrze i wesoło się bawiła.

GRAMY    ŚPIEWAMY    BAWIMY

   W trakcie konsumpcji gramy i śpiewamy biesiady prowadząc wspólną zabawę przy stołach.

   Posiadamy przygotowanie muzyczne oraz wysokiej klasy nagłośnienie firmy Peavey o budowie segmentowej dzięki czemu istnieje możliwość nagłośnienia kilku sal jednocześnie np: sala bankietowa, sala taneczna, korytarz, taras, weranda itp. (słychać nas wszędzie gdzie potrzeba)

   Skład 4-osobowy. Wszyscy śpiewamy Vocale dwa żeńskie i dwa męskie (głosy, chórki)

   Zdjęcia zamieszczone na tej stronie są wiernym odzwierciedleniem wizerunku zespołu.

   Instrumenty:

 • saksofon sopranowy, altowy, tenorowy, klarnet, flet,

 • conga,

 • gitara elektro - akustyczna,

 • akordeon,

 • keyboardy, melodica, harmonijka ustna,

   Oczekujemy na oferty szczególnie z naszego regionu:
   Biała Podlaska, Lublin, Puławy, Siedlce, Warszawa, Białystok

   Repertuar zespołu jest ogromnie zróżnicowany zawiera utwory instrumentalne wykonywane na instrumentach tradycyjnych takich jak: saksofon klarnet czy akordeon jak i vocalne te bardziej taneczne co pozwala poprowadzić imprezę taneczną dla publiczności w każdym wieku. Doświadczenie zespołu pozwala nam na to że nie mamy ściśle ustalonych bloków utworów a raczej staramy się dobierać je w zależności od tzw. "potrzeby chwili"

   Preferujemy utwory ponadczasowe.

   Proponujemy aby w blokach tanecznych były utwory prawie z każdego stylu muzycznego oraz rytmu od walca, tanga, rumby czy cha-chy poprzez utwory polskiej estrady i polskiego rocka do przebojów disco-dance. Jesteśmy elastyczni i istnieje możliwość zasugerowania nam Państwa potrzeb odnośnie wykonywanych piosenek. Staramy się być na bieżąco, śledząc listy przebojów
i dołączając największe hity do swojego repertuaru.

   Profesjonalizm i doświadczenie - jesteśmy zawodowo związani z muzyką z tytułu wykonywanej pracy na co dzień.

   Zajmujemy się też nagłaśnianiem i realizacją oprawy muzycznej imprez plenerowych festynów, dbając o wysoki poziom naszych usług. Współpracujemy także z innymi firmami z branży, które poszerzają naszą ofertę w zakresie oświetlenia, budowy sceny, fotografowania, videofilmowania itp. Służymy radą i pomocą w zakresie organizacji imprez. Nasz sprzęt nagłaśniający firmy PEAVEY 2x4200 WAT cechuje się dużą niezawodnością.

   Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.